FabrykaWczytuję...

Opieka trenerska z zakresu planowania

Połączenie treningów na siłowni ze zdrowym i zbilansowanym odżywianiem przynosi najlepsze efekty.

W FABRYCE możecie nawiązać kompleksową współpracę z trenerem, która może mieć charakter stacjonarny lub on-line. Dzięki właściwie dobranym planie żywieniowym i treningowym poprawicie swoje samopoczucie oraz wzmocnicie efekty uzyskiwane podczas treningów fitness lub na siłowni. Specjalizujemy się w dietetyce sportowej i wdrażamy w życie naszych klientów sprawdzone metody i zasady żywieniowe stosowane w sportach sylwetkowych. Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą zredukować tkankę tłuszczową, zbudować masę mięśniową lub po prostu zacząć odżywiać się w zbilansowany i racjonalny sposób.

W pakiecie opieki trenerskiej otrzymacie:

  • Plan treningowy dostosowany pod względem objętości i intensywności, który będziemy modyfikować zależnie od okresu w trakcie współpracy.
  • Plan żywieniowy, który będziecie mogli modyfikować bez zbędnych tropikalnych udziwnień, będziecie wykorzystywać znane, łatwo dostępne i tanie produkty.
  • Kontrola procesu na podstawie cotygodniowych raportów
  • 50% rabatu na treningi personalne w trakcie współpracy
  • Ciągły kontakt za pośrednictwem messengera.

Współpraca z nami ułatwi Wam proces redukcji tkanki tłuszczowej lub budowania masy mięśniowej. Poprawi samopoczucie, efekty i zmiany które będziecie obserwować dadzą Wam siłę i motywację aby pójść jeszcze dalej niż planowaliście.

Wszystkich zainteresowanych i chcących poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.