FabrykaWczytuję...

Fabryka to siłownia i fitness, w którym panuje luźna i przyjazna atmosfera, staramy się aby każdy czuł się u nas swobodnie i komfortowo niezależnie od wieku i płci. Oferta naszego klubu dostosowana jest do potrzeb naszych Klientów, każdy znajdzie tu coś dla siebie: treningi na siłowni, różnorodne zajęcia fitness czy treningi personalne. Nasza kadra to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy cały czas się kształcą i podnoszą kwalifikacje podążając za trendami i nowościami w świecie fitnessu. Nie brakuje wśród nich osób z międzynarodowym dorobkiem sportowym reprezentujących kiedyś Tomaszów Lubelski. Studio Fabryka to rodzinna siłownia z profesjonalnym sprzętem do treningu tlenowego, maszynami siłowymi i wolnym ciężarem oraz przestrzenna sala fitness. Dodatkowym atutem jest usytuowanie klubu w centrum miasta Tomaszów Lubelski w bliskim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych.

Kładziemy nacisk nie tylko na poprawę wyglądu i wyników sportowych naszych Klientów, ale przede wszystkim dbamy o ich dobre samopoczucie i satysfakcję płynącą ze wspólnych treningów. Tworzymy mnóstwo okazji do zacieśniania więzi i utrzymywania trwałych relacji poprzez organizacje różnych wydarzeń sportowych.

Zapraszamy do klubu gdzie podzielimy się naszą pasją i pomożemy osiągnąć Twój cel. Swoją ofertę kierujemy do osób, które chcą zacząć przygodę z siłownią i fitness, jak też do doświadczonych miłośników sportów sylwetkowych i zdrowego trybu życia. Do zobaczenia na treningach!

Ze sportowym pozdrowieniem Zespół Studio Fabryka – Siłownia i fitness w Tomaszowie Lubelskim