FabrykaWczytuję...
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:30

 

Pilates
rozciąganie
Zdrowy
kręgosłup
  Stepy
wzmacnianie
18:30 Brzuch uda pośladki Power step Fit sztangi Bikini Fitness  
19:30

Interwał (HIIT)
Płaski brzuch

    Salsation
Trening taneczny
 

 • FIT SZTANGI

  Każda kobieta pragnie aby jej ciało było jędrne, silne bez cellulitu i tkanki tłuszczowej. Ten właśnie trening pozwoli aby Twoje ciało takim się stało! Najlepszym sposobem aby to osiągnąć jest dobrze dobrany trening siłowy. Obalamy mit, że trening z obciążeniem jest tylko dla mężczyzn i nie służy subtelnym liniom kobiecego ciała. Wręcz przeciwnie! Taki trening to najlepszy sposób aby uzyskać ciało o jakim marzysz, dzięki temu treningowi zmienią się wymiary Twojego ciała, wyrzeźbisz sylwetkę, podkreślisz kształty i pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej! Podczas zajęć będziemy używać Fit Sztang – specjalnej sztangi o wadze od 1-18 kg przeznaczonej głównie do kobiecego treningu siłowego. Będą ćwiczenia angażujące uda, pośladki, brzuch; nie zabraknie ćwiczeń na plecy i ramiona. Trening zakończymy stretchingiem.

 • BRZUCH UDA POŚLADKI

  Jeśli walczysz z cellulitem i chcesz poprawić kształt i jędrność dolnych partii ciała, ten trening jest dla Ciebie.
  To wzmacniająco-kształtujący kompleksowy zestaw ćwiczeń fitness obejmujący głównie dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki, ponadto przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra jest sprężysta i elastyczna.

 • PILATES ROZCIĄGANIE

  Dla wszystkich , którzy szukają wyciszenia , spokojnej muzyki i odprężenia ale też pracy nad ciałem. Poprawa ruchomości , gibkości ciała, elastyczności , wzmocnienie mięśni głębokich oraz stretching (rozciąganie) całego ciała. Relaksująca muzyka pozwoli oderwać się od gonitwy dnia codziennego. Dla osób intensywnie trenujących doskonały sposób na rozciągnięcie mięśni i tym samym unikanie kontuzji. Doskonałe zajęcia dla osób początkujących, rozpoczynających treningi, osób które mają problemy z kręgosłupem, osób z nadwagą, starszych, dla każdego.

 • SALSATION ® DANCE FITNESS

  Lubisz tańczyć i to właśnie ta forma aktywności sprawia, że chce Ci się żyć? Szukasz zajęć podczas których porządnie się zmęczysz, wzmocnisz ciało i nauczysz tańczyć? Tego wszystkiego możesz spodziewać się właśnie na Salsation! Połączenie treningu funkcjonalnego z tańcem daje niesamowite rezultaty a muzyka zupełnie inna niż znacie powoduje ciarki na ciele. Każda piosenka to opowieść, którą uczestnicy zajęć pokazują poprzez ruch i emocje jakie niesie dany utwór.

 • FIT PIŁKI

  Zajęcia, na których pracuje się nad równowagą, kondycją oraz wzmocnieniem całego ciała przy użyciu dużych piłek. Ćwiczenia z piłką wzmacniają mięśnie głębokie brzucha i korpusu, pomagają w przywróceniu prawidłowej postawy ciała. Są doskonałe dla osób, które cierpią na bóle pleców i prowadzą siedzącą pracę. Podczas zajęć nie zabraknie elementów pilatesu i zdrowego kręgosłupa. Na koniec treningu wykonujemy relaksacyjny stretching.

 • BIKINI FITNESS

  Celem tego treningu jest przygotowanie ciała do spotkania ze słońcem, czyli wyjścia bez kompleksów na plażę w bikini. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy program, w którym skupimy się na tych częściach ciała jak pośladki, uda, ramiona. Podczas treningu będziemy wykonywać ćwiczenia kształtujące i ujędrniające z obciążeniem oraz ćwiczenia aerobowe. Takie połączenie szybko ujędrni ciało i przyczyni się do redukcji tkanki tłuszczowej. Do tego treningu będziemy wykorzystywać różnego rodzaju sprzęty jak hantle, stepy czy gumy MiniBand.

 • POWER STEP

  To trening kardio dzięki któremu spalamy mnóstwo kalorii. Są to proste ćwiczenia polegające na kombinacji podstawowych kroków na stepie. Podczas treningu instruktor stopniowo uczy choreografii, która skutecznie poprawia koordynację ruchową. Ciągłe wchodzenie i schodzenie ze stepu pomaga kształtować uda, pośladki i łydki. Zajęcia ze Stepem to lepsza kondycja, smuklejsza sylwetka i znacznie więcej energii na co dzień.

 • BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

  Kompleksowy trening poprawiający wygląd pośladków. Specjalnie zaplanowane ćwiczenia pomagają w zbudowaniu jędrnych i kształtnych pośladków. To trening dla każdego niezależnie od stopnia wytrenowania. Ćwiczenia i obciążenie są dobierane indywidualnie. Regularne wykonywanie tego treningu gwarantuje uzyskanie pośladków o jakich marzysz. Doskonały trening dla osób siedzących , skarżących się na bóle kręgosłupa. Często przyczyną są nieaktywne mięśnie pośladkowe.

 • MINIBAND KETTLEBELL TRENING

  To trening z okrągłymi odważnikami kulowymi (kettlebells) .Unikalny kształt tych odważników wpływa na większą efektywność treningu, gdyż kettle maja przesunięty środek ciężkości niż w przypadku zwykłych hantli. Dzięki czemu na treningu skutecznej wzmacniamy mięśnie, ale także wymusza trzymanie balansu przez co doskonale wzmacniamy mięśnie brzucha i całego korpusu. Dzięki zaangażowaniu wielu grup mięśniowych możemy spalić bardzo dużo kalorii, zwiększamy wytrzymałość mięśniową i poprawiamy koordynację. W tym treningu nie zabraknie również ćwiczeń z gumami mini band. Połączenie tych dwóch sprzętów daje doskonałe rezultaty.