Polub nas na Facebook!
Obserwuj nas na Instagramie!

Opieka trenerska

Jesteś tutaj: Strona główna // Oferta // Opieka trenerska

Opieka trenerska

FABRYCE możecie nawiązać kompleksową współpracę z trenerem, która może mieć charakter stacjonarny lub on-line. Dzięki właściwie dobranym planie żywieniowym i treningowym poprawicie swoje samopoczucie oraz wzmocnicie efekty uzyskiwane podczas treningów fitness lub na siłowni. Specjalizujemy się w dietetyce sportowej i wdrażamy w życie naszych klientów sprawdzone metody i zasady żywieniowe stosowane w sportach sylwetkowych. Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą zredukować tkankę tłuszczową, zbudować masę mięśniową lub po prostu zacząć odżywiać się w zbilansowany i racjonalny sposób.


W pakiecie opieki trenerskiej otrzymacie:

- Plan treningowy dostosowany pod względem objętości i intensywności, który będziemy modyfikować zależnie od okresu w trakcie współpracy .
- Plan żywieniowy, który będziecie mogli modyfikować bez zbędnych tropikalnych udziwnień, będziecie wykorzystywać znane, łatwo dostępne i tanie produkty.
- Kontrola procesu na podstwie cotygdniowych raportów
- Dla osób, które mają aktywny karnet w Studio Sportów Sylwetkowych FABRYKA 2 personalne, które połączymy z konsultacjami.

- Ciągły kontakt za pośrednictwem messengera

Współpraca z nami ułatwi Wam proces redukcji tkanki tłuszczowej lub budowania masy mięśniowej. Poprawi samopoczucie, efekty i zmiany które będziecie obserwować dadzą Wam siłę i motywację aby pójść jeszcze dalej niż planowaliście.

Wszystkich zainteresowanych i chcących poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.