Aktualności

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności

 • NOWE ZAJĘCIA FITNESS STRONG!

  NOWE ZAJĘCIA FITNESS STRONG!

  Już w marcu nowe zajęcia w klubie STRONG by Zumba!
  Nie, te zajęcia nie mają nic wspólnego z tańcem. Jest to trening, który stanowi połączenie treningu cardio z ćwiczeniami wykorzystującymi ciężar swojego ciała. Ogromnym atutem zajęć fitness STRONG jest perfekcyjnie zsynchronizowana z ćwiczeniami muzyka. W konsekwencji niesamowicie motywuje do działania i większego zaangażowania.

  Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całość

 • UWAGA FITNESKI!

  UWAGA FITNESKI!

  15 i 16 lutego zajęcia Salsation i Zumba nie odbędą się. Pozostałe zajęcia fitness bez zmian. Szkolimy się, nowe zajęcia STRONG już w marcu w FABRYCE.

 • Walentynkowe karnety dla par

  Walentynkowe karnety dla par

  Uwaga zakochani!
  13-14 lutego możecie nabyć karnety dla par w promocyjnej cenie 95zł za dwa karnety (cena regularna 130zł). Możecie wybrać które karnety was interesują np. Siłownia open miesiąc + Fitness 8 wejść. Pamiętajcie, że korzystając z promocji walentynkowej wasze aktualne karnety zostaną przedłużone. Promocja jest kierowana tylko do szczerze zakochanych par. Zapraszamy

 • KARNET OPEN

  KARNET OPEN

  Karnet Open 99 zł( 79 zł -uczeń) korzystasz z wszystkich zajęć FITNESS TAŃCA i SIŁOWNI bez ograniczeń 7 dni w tygodniu przez okres 1 miesiąca! 

 • UWAGA!

  UWAGA!

  6 stycznia (sobota) klub będzie nieczynny.

  Zapraszamy w niedzielę 12:00-16:00

 • KOMPLEKSOWA WSPÓŁPRACA Z TRENEREM

  KOMPLEKSOWA WSPÓŁPRACA Z TRENEREM

  Wraz z nowym rokiem przygotowaliśmy dla Was kompleksową ofertę obejmującą pomoc w zakresie planowania treningów, planowania strategii żywieniowej oraz treningów personalnych z trenerem Michałem Okoniem. Michał jest medalistą Mistrzostw Polski, Złotym medalistą Debiutów Kulturystycznych i Vi-ce Mistrzem Pomorza.

  Zobaczcie ostatnie metamorfozy na FB wpisując #MetamorfozyFABRYKA 
  Co otrzymacie nawiązując współpracę?
  - Plan treningowy dostosowany pod względem objętości i intensywności, który będziemy modyfikować w trakcie współpracy
  - Dietę, którą będziecie mogli modyfikować bez zbędnych tropikalnych udziwnień, będziecie wykorzystywać znane, łatwo dostępne i tanie produkty
  - Konsultacje, na które będziemy się umawiać co 2 tygodnie. Dla podopiecznych współpracujących online będą to raporty w formie elektronicznej. Dla osób, które mają możliwość spotkać się w klubie konsultacje będą połączone z TRENINGIEM PERSONALNYM. Tylko w ten sposób będziemy mogli sprawdzić poprawność wykonywanych przez Was ćwiczeń i wprowadzimy nowe bodźce treningowe.
  Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całość

 • Godziny otwarcia klubu w okresie świątecznym

  Godziny otwarcia klubu w okresie świątecznym

  Godziny otwarcia klubu i grafik zajęć FITNESS w okresie świątecznym.
  Nie zwalniamy tempa, z siłowni możecie korzystać codziennie.
  Zapraszamy

 • 7 URODZINY KLUBU!

  7 URODZINY KLUBU!

  W dniach 17-18 listopada zapraszamy serdecznie na 7 urodziny Klubu. W piątek 17 listopada odbędzie się Maraton Fitness a w sobotę zawody w Trojboju Siłowym. W tych dniach wejście do klubu jest BEZPŁATNE!  Firma Formotiva sponsoruje nagrody dla zwycięzców zawodów oraz degustację suplementów. Bedzie tort i szampan :) 

 • KETTLE + STEPY nowość!!!

  KETTLE + STEPY nowość!!!

  NOWOŚĆ!!!
  Już 14 listopada ruszają nowe zajęcia Fitness. 
  KETTLE + STEPY - będą to zajęcia wzmacniające i kształtujące całe ciało. Użycie stepów dodatkowo pozwala na spalenie dużej ilości kalorii oraz na wymodelowanie ud i pośladków. W zajęciach będą wykorzystywane również odważniki Kettlebells.

  Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całość

 • SILNA I SEXY - nowość!!!

  SILNA I SEXY - nowość!!!

  NOWE ZAJĘCIA W KLUBIE! Już w ten PIĄTEK godz 18:00
  SILNA I SEXY - taką chce być każda kobieta. Nie chuda i wiotka ale też nie nadmiernie umięśniona. Każda kobieta pragnie aby jej ciało było jędrne, silne bez cellulitu i tkanki tłuszczowej. Ten właśnie trening pozwoli aby Twoje ciało takim się stało!

  Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całość

 • RUNMAGEDDON TRENING - nowość!!!

  RUNMAGEDDON TRENING - nowość!!!

  RUNMAGEDDON TRENING- nowość!!! To trening mający na celu rozwinięcie siły i wytrzymałości, poprawienie ogólnej sprawności oraz przygotowanie do ekstremalnego biegu z przeszkodami. Trening będzie wszechstronny i różnorodny, wykorzystamy do niego liny TRX, kettle, sztangi, stepy.

  Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całość