Obserwuj nas na Instagramie!

Aktualności

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności

 • 8 URODZINY KLUBU

  8 URODZINY KLUBU

  Witajcie kochani! 
  Jak co roku pragniemy Was serdecznie zaprosić na wspólne świętowanie 8 Urodzin naszego Klubu Fabryka jak zawsze na sportowo! Oczywiście ten dzień nie może się odbyć bez Was drodzy Klubowicze bo to Wy tworzycie Fabrykę
  W tym dniu 23 listopada (Piątek) wejście do klubu jest BEZPŁATNE. Również w tym dniu będzie można kupić karnety w promocyjnych cenach. 

 • ZAJĘCIA GRUPOWE NA SIŁOWNI DLA KOBIET

  ZAJĘCIA GRUPOWE NA SIŁOWNI DLA KOBIET

  Od 6 listopada zapraszamy na grupowe zajęcia dla kobiet na Siłowni. Treningi będą ukierunkowane na partie, na których najbardziej nam zależy: modelowanie pośladków, jędrne ramiona, płaski brzuch i szczupłe uda. Poznacie nowe ćwiczenia i będziecie mieć pewność, że te ćwiczenia wykonujecie prawidłowo. Treningi będą odbywały się pod okiem instruktor Oli. Wszystko w ramach karnetu na siłownię ,fitness, lub wejściówki. Bez zapisów.

  WTORKI 10:00 UDA I POŚLADKI

  CZWARTKI 10:00 PLECY, RAMIONA I PŁASKI BZRUCH

  SOBOTY 14:30 UDA I POŚLADKI 

 • BEZPŁATNE ZAJĘCIA FITNESS

  BEZPŁATNE ZAJĘCIA FITNESS

  Zapraszamy na cykl bezpłatnych zajęć Fitness. Z zajęć może skorzystać każdy. Nie wymagane są zapisy.

  Harmonogrgam:

  17 październik ŚRODA 20:00 STRONG

  18 październik CZWARTEK 20:00 SALSATION DLA POCZĄTKUJĄCYCH

  19 październik PIĄTEK 19:00 BRAZYLIJSKIE POŚLADKI 

 • Nowe zajęcia - FIT POWER

  Nowe zajęcia - FIT POWER

  Nowe zajęcia Fitness - FIT POWER  w CZWARTKI o 18:00

  FIT POWER - To niezwykle dynamiczne ćwiczenia, które pozwalają szybko spalić tkankę tłuszczową, poprawić kondycję i koordynację ruchową. Zajęcia charakteryzuje zmienne natężenie. Pomiędzy zestawy ćwiczeń o umiarkowanej intensywności wplatane są ćwiczenia wymagające znacznie większej intensywności od osoby trenującej. Tętno pracuje na wyższych obrotach, dzięki temu szybciej spalamy tkankę tłuszczową a nasz metabolizm znacznie przyspiesza. Trening kształtuje wszystkie partie ciała. Podczas zajęć wykorzystujemy zarówno obciążenie własnego ciała, jak również hantle, stepy , sztangi i kettle.

 • UWAGA ZAPISY! TRENINGI WPROWADZAJĄCE I PERSONALNE

  UWAGA ZAPISY! TRENINGI WPROWADZAJĄCE I PERSONALNE

  Uwaga, info dla naszych przyszłych klientów. Każdy nowy klubowicz, który zakupi karnet otrzymuje od nas trening wprowadzający z trenerem na siłowni gratis! Prosimy Was o wcześniejszy kontakt w celu umówienia się z trenerem na konkretny dzień i godzinę. Do zobaczenia w klubie!
  Ola - 660 682 270
  Michał - 534 284 386
  kontakt@studio-fabryka.pl

 • KARTY AKCEPTOWANE W KLUBIE

  KARTY AKCEPTOWANE W KLUBIE

  Przygotowaliśmy dla Was listę kart płatniczych i partnerskich akceptowanych przez Studio Sportów Sylwetkowych FABRYKA. Zapraszamy

 • FITNESS DLA POCZĄTKUJĄCYCH - PIŁKI

  FITNESS DLA POCZĄTKUJĄCYCH - PIŁKI

  PONIEDZIAŁKI 20:00

  To trening z użyciem dużych piłek fitness. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą rozpocząć swoja przygodę z fitnessem, powracających do ćwiczeń po dłuższej przerwie. Trening ten będzie doskonały dla osób z nadwagą, osób starszych oraz cierpiacych na bóle kręgosłupa. W treningu zawarte będą elementy Piltesu i Zdrowego Kręgosłupa. 

 • ZUMBA - nowa grupa OD PODSTAW!

  ZUMBA - nowa grupa OD PODSTAW!

  ZUMBA - NOWA GRUPA OD PODSTAW!

  PIERWSZE ZAJĘIA 19 września o 18:00! Zawsze chciałaś tego sprobować ale bałaś się , że nie dasz rady? Że wszyscy juz znają kroki a Ty będzie4sz czuła się zagubiona? To teraz masz szansę! Nie przegap jej :) Tworzymy zupelnie nową grupę specjalnie dla osób początkujących :) nowe proste kroki i choreografie stworzone specjalnie dla potzreb grupy. Latynoska muzyka, przyciemnione światła i disco kula dodaja klimatu i intymności. Dołacz do nas i odkryj trening , ktory jest zabawą :) Spal nawet do 700 kcal na jednym treningu! 

 • POTRZEBUJESZ POMOCY?

  POTRZEBUJESZ POMOCY?

  Osoby zdecydowane i planujące zmiany w swojej sylwetce zapraszamy do współpracy z zakresu planowania treningów i odżywiania do końca września po starych, bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy pasjonatami sportów sylwetkowych i siłowych oraz sportowcami z licznymi sukcesami.
  Zapraszamy do kontaktu

 • 15 sierpnia (środa) KLUB NIECZYNNY

  15 sierpnia (środa) KLUB NIECZYNNY

 • STRONG na boisku

  STRONG na boisku

  5 sierpnia (niedziela) o godz 18:00 zapraszamy wszystkich na zajęcia STRONG , które odbędą się na boisku Mechanika przy ul. Żwirki i Wigury . Wstęp na te zajęcia jest BEZPŁATNY! Zajęcia dla wszystkich bez względu na stopień wytrenowania. Trening poprowadzi licencjonowany instruktor Strong Aleksandra Okoń.