Obserwuj nas na Instagramie!

Aktualności

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności

 • MAJÓWKA 2018

  MAJÓWKA 2018

  Uwaga klubowicze!
  Godziny otwarcia klubu oraz zajęcia fitness w weekend majowy. Pozostałe dni bez zmian!
  Zapraszamy

 • STRONG -nowość!!!

  STRONG -nowość!!!

  Nowe zajęcia Fitness - STRONG! to trening, który jest połaczeniem treningu cardio z ćwiczeniami wykorzystującymi ciężar własnego ciała. Ogromnym atutem zajęc STRONG jest perfekcyjnie zsynchronizowana z ćwiczeniami muzyka. W konsekwencji niesamowicie motywuje do działania i przekraczania swoich limitów. Poprzez zmienną intensywność spalamy mnostwo kalorii, poprawiamy siłę i wytrzymałość. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu : PONIEDZIAŁKI 20:00 i ŚRODY 19:00 . Zapraszamy ! :) 

 • Godziny otwarcia klubu w okresie świątecznym

  Godziny otwarcia klubu w okresie świątecznym

   Sobota- Niedziela - KLUB NIECZYNNY; Poniedziałek 17:00-21:00 Zapraszamy na treningi :) 

 • SPORTOWY DZIEŃ KOBIET 9 marca

  SPORTOWY DZIEŃ KOBIET 9 marca

  9 MARCA zapraszamy wszystkie Panie na Sportowy Dzień Kobiet do FABRYKI. W tym dniu przygotowaliśmy wiele atrakcji: bezpłate wejście do klubu w tym dniu dla wszystkich Pań, możliwośc zakupienia karnetu z 15% zniżką oraz wieczorem Maraton Fitness,na którym po raz pierwszy będą poprowadzone nowe zajęcia STRONG.  Czekamy na Was 

 • NOWE ZAJĘCIA FITNESS STRONG!

  NOWE ZAJĘCIA FITNESS STRONG!

  Już w marcu nowe zajęcia w klubie STRONG by Zumba!
  Nie, te zajęcia nie mają nic wspólnego z tańcem. Jest to trening, który stanowi połączenie treningu cardio z ćwiczeniami wykorzystującymi ciężar swojego ciała. Ogromnym atutem zajęć fitness STRONG jest perfekcyjnie zsynchronizowana z ćwiczeniami muzyka. W konsekwencji niesamowicie motywuje do działania i większego zaangażowania.

  Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całość

 • UWAGA FITNESKI!

  UWAGA FITNESKI!

  15 i 16 lutego zajęcia Salsation i Zumba nie odbędą się. Pozostałe zajęcia fitness bez zmian. Szkolimy się, nowe zajęcia STRONG już w marcu w FABRYCE.

 • Walentynkowe karnety dla par

  Walentynkowe karnety dla par

  Uwaga zakochani!
  13-14 lutego możecie nabyć karnety dla par w promocyjnej cenie 95zł za dwa karnety (cena regularna 130zł). Możecie wybrać które karnety was interesują np. Siłownia open miesiąc + Fitness 8 wejść. Pamiętajcie, że korzystając z promocji walentynkowej wasze aktualne karnety zostaną przedłużone. Promocja jest kierowana tylko do szczerze zakochanych par. Zapraszamy

 • KARNET OPEN

  KARNET OPEN

  Karnet Open 99 zł( 79 zł -uczeń) korzystasz z wszystkich zajęć FITNESS TAŃCA i SIŁOWNI bez ograniczeń 7 dni w tygodniu przez okres 1 miesiąca! 

 • UWAGA!

  UWAGA!

  6 stycznia (sobota) klub będzie nieczynny.

  Zapraszamy w niedzielę 12:00-16:00

 • KOMPLEKSOWA WSPÓŁPRACA Z TRENEREM

  KOMPLEKSOWA WSPÓŁPRACA Z TRENEREM

  Wraz z nowym rokiem przygotowaliśmy dla Was kompleksową ofertę obejmującą pomoc w zakresie planowania treningów, planowania strategii żywieniowej oraz treningów personalnych z trenerem Michałem Okoniem. Michał jest medalistą Mistrzostw Polski, Złotym medalistą Debiutów Kulturystycznych i Vi-ce Mistrzem Pomorza.

  Zobaczcie ostatnie metamorfozy na FB wpisując #MetamorfozyFABRYKA 
  Co otrzymacie nawiązując współpracę?
  - Plan treningowy dostosowany pod względem objętości i intensywności, który będziemy modyfikować w trakcie współpracy
  - Dietę, którą będziecie mogli modyfikować bez zbędnych tropikalnych udziwnień, będziecie wykorzystywać znane, łatwo dostępne i tanie produkty
  - Konsultacje, na które będziemy się umawiać co 2 tygodnie. Dla podopiecznych współpracujących online będą to raporty w formie elektronicznej. Dla osób, które mają możliwość spotkać się w klubie konsultacje będą połączone z TRENINGIEM PERSONALNYM. Tylko w ten sposób będziemy mogli sprawdzić poprawność wykonywanych przez Was ćwiczeń i wprowadzimy nowe bodźce treningowe.
  Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całość

 • Godziny otwarcia klubu w okresie świątecznym

  Godziny otwarcia klubu w okresie świątecznym

  Godziny otwarcia klubu i grafik zajęć FITNESS w okresie świątecznym.
  Nie zwalniamy tempa, z siłowni możecie korzystać codziennie.
  Zapraszamy