Obserwuj nas na Instagramie!

Aktualności

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności

 • GRAFIK FITNESS I GODZINY OTWARCIA SIŁOWNI W ŚWIETA

  GRAFIK FITNESS I GODZINY OTWARCIA SIŁOWNI W ŚWIETA

  W Sobotę zajęcia grupowe - ODWOŁANE! 

 • KARNET OPEN bez ograniczeń SIŁOWNIA + FITNESS

  KARNET OPEN bez ograniczeń SIŁOWNIA + FITNESS

  Jesteś osobą bardzo aktywną ten karnet jest dla Ciebie! Bez ograniczeń korzystasz zwszystkich zajęć FITNESS  i SIŁOWNI przez okres 1 m-ca 7 dni w tygodniu! Osoby rozpoczynające treningi na Siłowni mają możliwośc umówienia się na pierwszy bezpłatny trening wprowadzący. z trenerem. Cena 99 zł / 89 zł (uczniowie, studenci z ważną legitymacją). Zapraszamy :) 

 • NOWE ZAJĘCIA FITNESS! FIT SYLWETKA z Mini Band

  NOWE ZAJĘCIA FITNESS! FIT SYLWETKA z Mini Band

  Już od kwietnia w każdy Poniedziałek o 20:00 zapraszamy na nowe zajęcia Fitness - FIT SYLWETKA z Mini Band. Jest to trening całego ciała  z wykorzystaniem gum Mini Band. Dzięki tym niepozornym gumom będziemy doskonale wzmacniać i modelować każdą część naszego ciała.Ćwiczenia z gumami sprawiają, że podczas treningu nasze mięśnie są stale napiete, dzięki czemu aktywują mięśnie całego ciała, dokonale je ujędrniając i wzmacniając. Stałe napiecie mięśni całego ciała podczas ćwiczeń powoduje szybsze spalanie spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki tym zajęciom ujędrnisz i wymodelujesz mięśnie pośladków, ramion i ud, nie zabraknie również ćwiczen na mięśnie brzucha. Trening zakończony jest relaksującym strechingiem. 

 • PRZEMO 4 MIEJSE NA DEBIUTACH PZKFiTS 2019

  PRZEMO 4 MIEJSE NA DEBIUTACH PZKFiTS 2019

  Przemysław Joniec 4 miejsce na 21 zawodników na Debiutach PZKFiTS w mega dobrze obsadzonej kategorii Kulturystyki klasycznej powyżej 180cm. Pierwsze koty za płoty. Kolejny start za 3 tygodnie. Pracujemy dalej wraz z trenerem Michałem Okoniem. Trzymajcie fason i do zobaczenia na treningach w Studio Sportów Sylwetkowych FABRYKA

 • DZIEŃ BABECZKI w FABRYCE

  DZIEŃ BABECZKI w FABRYCE

  8 MARCA zapraszamy wszystkie nasze Panie do wspólnego świetowania Dnia Kobiet. W tym dniu wejście do klubu jest bezpłatne dla wszystkich Pań. Zapraszamy na treningi na Siłowni oraz specjalnie na ten dzień przygotowanego Słodkiego Maratonu Fitness :D nie zabraknie niespodzianek. Będzie słodko, wesoło , kolorowo :) 

 • POTRZEBUJESZ POMOCY TRENERA?

  POTRZEBUJESZ POMOCY TRENERA?

  Uważnie, zapoznaj się z zasadami dotyczącymi opieki trenerskiej w klubie. Jeżeli nie wiecie w jaki sposób wykonywać ćwiczenia na siłowni, możecie wybrać jedną z czterech opcji, które dla Was przygotowaliśmy.

  (kliknij aby poznać szczegóły)

 • TRENINGI NA SIŁOWNI DLA KOBIET

  TRENINGI NA SIŁOWNI DLA KOBIET

  Zapraszamy na grupowe treningi dla kobiet na Siłowni

  Wtorki i Soboty - UDA i POŚLADKI

  Czwartki - PLECY, RAMIONA i BRZUCH 

  Treningi będą ukierunkowane na partie, na których najbardziej nam zależy: modelowanie pośladków, jędrne ramiona, płaski brzuch i szczupłe uda. Poznacie nowe ćwiczenia i będziecie mieć pewność, że te ćwiczenia wykonujecie prawidłowo. Treningi będą odbywały się pod okiem instruktor Oli. Wszystko w ramach karnetu na siłownię ,fitness, lub wejściówki. Bez zapisów, bez dopłat. 

 • GODZINY OTWARCIA KLUBU W ŚWIĘTA!

  GODZINY OTWARCIA KLUBU W ŚWIĘTA!

  Godziny otwarcia klubu i grafik zajęć FITNESS w okresie świątecznym. Nie zwalniamy tempa. Zapraszamy

 • PROMOCJA ŚWIĄTECZNA!

  PROMOCJA ŚWIĄTECZNA!

  Przygotowaliśmy dla Was dwie świąteczne akcje promocyjne. Pierwsza z nich to rabat na zakup wszystkich suplementów diety. Od 15 grudnia do końca roku wszystkie suplementy diety zakupicie u nas z rabatem 15%. Bez limitu, rabat będzie naliczany również do jednego shota przedtreningówki :) Z promocji wyłączone są jedynie napoje. Zapraszamy

 • Nowe zajęcia - POWER STEP

  Nowe zajęcia - POWER STEP

  Nowe zajęcia Fitness - POWER STEP  odbywają się w  PONIEDZIAŁKI o 20:00. To zajęcia choreograficzne na STEPIE i są przewidziane dla osób które wymagają od ćwiczeń dużej różnorodności oraz ich priorytetem są piękne uda i pośladki.

  Power Step to:

  • -trening poprawiający wydolność

  • -ćwiczenia o wysokiej intensywności, nakierowane na spalanie tkanki tłuszczowej

  • -zwiększenie wytrzymałości organizmu i ujędrnianie dolnych partii mięśniowych ( pośladków, ud i łydek)

  • -ciągła praca całego ciała która sprawia, iż spalamy dużo kalorii oraz naszą tkankę tłuszczową

  • -poprawa koordynacji oraz pamięci ruchowej

  • -zajęcia dla wszystkich lubiących dynamiczne formy aktywności

 • ZAPISY NA ZAJĘCIA PUPOMANIA STEP

  ZAPISY NA ZAJĘCIA PUPOMANIA STEP

  ZAPISY NA STEPY! W czwartki o 19:00 
  Ze względu na komfort i jakość prowadzonych zajęć wprowadzamy zapisy na zajecia PUPOMANIA STEP.
  Zasady:
  1. Na zajecia można zapisać się telefonicznie, w recepcji klubu lub przez fb w godzinach pracy klubu (Pon.-Pt. 9:00-21:00, sob. 10:00-16:00 i nd 12:00-16:00) tel 660 682 270
  2. W zajęciach mogą brać udział tylko osoby zapisane. 
  3. Rezerwację można odwołać najpóźniej 2 godz przed rozpoczeciem zajęć. 
  4. W razie konieczności bedzie utworzona lista rezerwowa (w razie gdy ktoś odwoła rezerwację to informujemy 1 osobyę z listy rezerwowej, że jest wolne miejsce) 
  5. Jeżeli osoba zapisana nie przyjdzie na zajecia i nie odwoła rezerwacji to dostanie klapsy 😁😜