Obserwuj nas na Instagramie!

Aktualności

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności

 • ZAJĘCIA DLA KOBIET NA SIŁOWNI

  ZAJĘCIA DLA KOBIET NA SIŁOWNI

  Trwają zapisy na TRENINGI DLA KOBIET NA SIŁOWNI. Zajęcia ruszą po utworzeniu grupy. Treningi będą odbywały się pod okiem instruktor Oli. Ćwiczenia będą ukierunkowane na partie, na których najbardziej nam zależy: modelowaniu pośladków, jędrnych ramionach, płaskim brzuchu i szczupłych udach. Poznacie nowe ćwiczenia i będziecie mieć pewność, że wykonujecie je prawidłowo. ZAPISY /INFO 660 682 270 


 • STRONG 2 x w tygodniu!

  STRONG 2 x w tygodniu!

  Serdecznie zapraszamy na zajęcia STRONG. W związku z dużym zainteresowaniem zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu : PONIEDZIAŁKI o 19:00 - ZAPISY! oraz w ŚRODĘ o 20:00 . Zapisy tel/sms 660 682 270 lub w recepcji klubu 

 • PILATES STRECH & RELAX - nowe zajęcia od października

  PILATES STRECH & RELAX - nowe zajęcia od października

  Już w październiku Nowe Zajęcia PILATES STRECH & RELAX
  Zajęcia będą odbywały się we WTORKI o 18:00 i PONIEDZIAŁKI o 20:00

  Zapisy TYLKO telefoniczne/sms 660682270 lub w recepcji klubu. Ilość miejsc ograniczona!
  PILATES STRECH & RELAX to zajęcia dla wszystkich , którzy szukają wyciszenia , spokojnej muzyki i odprężenia ale też pracy nad ciałem. Poprawa ruchomości , gibkości ciała, elastyczności , wzmocnienie mięśni głębokich oraz streching (rozciąganie) całego ciała. Relaksująca muzyka pozwoli oderwać się od gonitwy dnia codziennego. Dla osób intensywnie trenujących doskonały sposób na rozciągnięcie mięśni i tym samym unikanie kontuzji. Doskonałe zajęcia dla osób początkujących, rozpoczynających treningi, osób które mają problemy z kręgosłupem, osób z nadwagą, starszych, dla każdego .Zajęcia będą odbywały się przy przyciemnionych klimatycznych światłach.

 • SALSATION® w Fabryce

  SALSATION® w Fabryce

  Lubisz tańczyć i to właśnie ta forma aktywności sprawia, że chce Ci się żyć? Szukasz zajęć podczas których porządnie się zmęczysz, wzmocnisz ciało i nauczysz tańczyć? Tego wszystkiego możesz spodziewać się właśnie na Salsation!  Połączenie treningu funkcjonalnego z tańcem daje niesamowite rezultaty a muzyka zupełnie inna niż znacie powoduje ciarki na ciele. Każda piosenka to opowieść, którą uczestnicy zajęć pokazuja poprzez ruch i emocje jakie niesie dany utwór.
  Dlaczego właściwie „Salsation”? Czy to fitness w klimacie salsy? Nie do końca. Słowo „salsa” w nazwie odnosi się nie do stylu, ale do… hiszpańskiego sosu. Sosu, który ma znaczyć mieszankę kultur, rytmów, stylów. Więc znajdziemy tu salsę, ale nie tylko, również reggaeton, dancehall, cumbie, afro i wiele, wiele innych stylów tańca. Drugi człon nazwy to „sensation” – uczucie. Czyli skupiamy się na muzykalności, ekspresji lirycznej, „czuciu” naszego ciała. Muzykalność pozwala nam wykorzystać wszystkie elementy muzyki do której tańczymy, żebyśmy pokazali naszym ciałem każdy beat, każde zatrzymanie, każde płynne przejście. Ekspresja liryczna natomiast wpływa, że świetnie się tym bawimy, tańczymy bowiem… to co nam zaśpiewają. Kroki choreografii układane są tak, aby pasowały do tekstu piosenki. Czy to brzmi fajnie?
  Przyjdź spróbuj nie pożałujesz zakochasz się w tym :)

 • GRAFIK FITNESS I GODZINY OTWARCIA SIŁOWNI W ŚWIETA

  GRAFIK FITNESS I GODZINY OTWARCIA SIŁOWNI W ŚWIETA

  W Sobotę zajęcia grupowe - ODWOŁANE! 

 • KARNET OPEN bez ograniczeń SIŁOWNIA + FITNESS

  KARNET OPEN bez ograniczeń SIŁOWNIA + FITNESS

  Jesteś osobą bardzo aktywną ten karnet jest dla Ciebie! Bez ograniczeń korzystasz zwszystkich zajęć FITNESS  i SIŁOWNI przez okres 1 m-ca 7 dni w tygodniu! Osoby rozpoczynające treningi na Siłowni mają możliwośc umówienia się na pierwszy bezpłatny trening wprowadzący. z trenerem. Cena 99 zł / 89 zł (uczniowie, studenci z ważną legitymacją). Zapraszamy :) 

 • NOWE ZAJĘCIA FITNESS! FIT SYLWETKA z Mini Band

  NOWE ZAJĘCIA FITNESS! FIT SYLWETKA z Mini Band

  Już od kwietnia w każdy Poniedziałek o 20:00 zapraszamy na nowe zajęcia Fitness - FIT SYLWETKA z Mini Band. Jest to trening całego ciała  z wykorzystaniem gum Mini Band. Dzięki tym niepozornym gumom będziemy doskonale wzmacniać i modelować każdą część naszego ciała.Ćwiczenia z gumami sprawiają, że podczas treningu nasze mięśnie są stale napiete, dzięki czemu aktywują mięśnie całego ciała, dokonale je ujędrniając i wzmacniając. Stałe napiecie mięśni całego ciała podczas ćwiczeń powoduje szybsze spalanie spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki tym zajęciom ujędrnisz i wymodelujesz mięśnie pośladków, ramion i ud, nie zabraknie również ćwiczen na mięśnie brzucha. Trening zakończony jest relaksującym strechingiem. 

 • PRZEMO 4 MIEJSE NA DEBIUTACH PZKFiTS 2019

  PRZEMO 4 MIEJSE NA DEBIUTACH PZKFiTS 2019

  Przemysław Joniec 4 miejsce na 21 zawodników na Debiutach PZKFiTS w mega dobrze obsadzonej kategorii Kulturystyki klasycznej powyżej 180cm. Pierwsze koty za płoty. Kolejny start za 3 tygodnie. Pracujemy dalej wraz z trenerem Michałem Okoniem. Trzymajcie fason i do zobaczenia na treningach w Studio Sportów Sylwetkowych FABRYKA

 • DZIEŃ BABECZKI w FABRYCE

  DZIEŃ BABECZKI w FABRYCE

  8 MARCA zapraszamy wszystkie nasze Panie do wspólnego świetowania Dnia Kobiet. W tym dniu wejście do klubu jest bezpłatne dla wszystkich Pań. Zapraszamy na treningi na Siłowni oraz specjalnie na ten dzień przygotowanego Słodkiego Maratonu Fitness :D nie zabraknie niespodzianek. Będzie słodko, wesoło , kolorowo :) 

 • POTRZEBUJESZ POMOCY TRENERA?

  POTRZEBUJESZ POMOCY TRENERA?

  Uważnie, zapoznaj się z zasadami dotyczącymi opieki trenerskiej w klubie. Jeżeli nie wiecie w jaki sposób wykonywać ćwiczenia na siłowni, możecie wybrać jedną z czterech opcji, które dla Was przygotowaliśmy.

  (kliknij aby poznać szczegóły)

 • TRENINGI NA SIŁOWNI DLA KOBIET

  TRENINGI NA SIŁOWNI DLA KOBIET

  Zapraszamy na grupowe treningi dla kobiet na Siłowni

  Wtorki i Soboty - UDA i POŚLADKI

  Czwartki - PLECY, RAMIONA i BRZUCH 

  Treningi będą ukierunkowane na partie, na których najbardziej nam zależy: modelowanie pośladków, jędrne ramiona, płaski brzuch i szczupłe uda. Poznacie nowe ćwiczenia i będziecie mieć pewność, że te ćwiczenia wykonujecie prawidłowo. Treningi będą odbywały się pod okiem instruktor Oli. Wszystko w ramach karnetu na siłownię ,fitness, lub wejściówki. Bez zapisów, bez dopłat.