Obserwuj nas na Instagramie!

ZAJĘCIA SPORTOWE

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności // ZAJĘCIA SPORTOWE

ZAJĘCIA SPORTOWE

WRACAMY NA NOWYCH ZASADACH. PROSIMY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ.
Po trzech tygodniach przerwy, które poświęciliśmy na reorganizację pracy klubu na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 października jesteśmy gotowi do wznowienia działalności od 7 listopada zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa z zachowaniem podwyższonego reżimu sanitarnego. Jak zapewne wiecie, działalność klubów fitness na zasadzie wejść indywidualnych została zawieszona. Dopuszczona jest jedynie aktywność w formie zorganizowanych zajęć sportowych lub przygotowań do współzawodnictwa sportowego. Zajęcia sportowe oznaczają zorganizowane formy aktywności fizycznej. To jednoznaczna interpetacja Ministerstwa Sportu, która daje nam możliwość powrotu na salę na zasadzie zorganizowanych zajęć sportowych w ramach współzawodnictwa sportowego. Jak pamiętacie co roku w listopadzie organizujemy zawody sportowe z okazji urodzin klubu. W tym roku wypada już 10 edycja tego wydarzenia. Jednak, ze względu na sytuację jesteśmy zmuszeni przenieść to wydarzenie na dzień 15.05.2021 r. Zachęcamy wszystkich klubowiczów do rejestracji w tym wydarzeniu i czynnego udziału w zajęciach sportowych przygotowujących. Jednocześnie informujemy, że wszystkie karnety zamrożone 14.03 i 17.10 możecie wznowić do końca roku.

Zapewniamy Was, że zajęcia będą się odbywały w znacznie wyższym reżimie sanitarnym niż dotychczas. O przestrzeganiu zaleceń sanitarnych dodatkowo przypominają specjalne oznaczenia w klubie oraz trenerzy, którzą będą prowadzić zajęcia.

- Weryfikujemy liczbę osób korzystających z zajęć sportowych wprowadzając obowiązek zapisów na zajęcia według grafików (znajdziesz je w komentarzach). Limit to 15 osób w grupie. Zapisy w recepcji klubu lub pod nr telefonu 660 682 270
- Wszystkie osoby znajdujące się w obiekcie są zobowiązane do zakrywania ust i nosa w trakcie przemieszczania się po sali jak i po węźle sanitarnym. Wyjątkiem jest czas w którym wykonujemy ćwiczenie wtedy możecie odsłonić usta i nos.
- Zachowujemy bezpieczny dystans pomiędzy osobami trenującymi ograniczając ich liczbę oraz wprowadzając zasadę korzystania z urządzeń w których sąsiedztwie nie trenują inne osoby
- Zapewniamy każdej osobie trenującej minimum 10m2 powierzchni
- Zapewniamy środki do dezynfekcji rąk przed wejściem oraz na terenie obiektu
- Dezynfekujemy szatnie i węzły sanitarne
- Zajęcia odbywają się z 15 minutowymi przerwami, podczas których dezynfekujemy sprzęt i wietrzymy salę