Polub nas na Facebook!
Obserwuj nas na Instagramie!

Zajęcia Fitness- WSZYSTKIE ZAJĘCIA NA ZAPISY

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności // Zajęcia Fitness- WSZYSTKIE ZAJĘCIA NA ZAPISY

Zajęcia Fitness- WSZYSTKIE ZAJĘCIA NA ZAPISY

Przedstawiamy Wam wstępny grafik Fitness. Zajęcia ruszają od 8 czerwca.Jeżeli zajdzie potrzeba to dodamy /lub zmniejszymy ilość zajęć. Poniżej opisujemy ważne informacje więc bardzo prosimy się z nimi zapoznać :)

➡️WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ NA ZAPISY (te na sali) ! TYLKO po nr tel/sms 660682270.
➡️Nie zapisujemy przez messenger
➡️Zapisy lub odwołanie rezerwacji od 9:00 - 16:00.
➡️Można zapisywać się na cały tydzień treningów, nie zapisujemy na 2, 3 tyg do przodu.
➡️Jak widzicie na grafiku równocześnie z zajęciami na sali będą zajęcia on-line, będą to 4 takie zajęcia (bez obaw widać będzie Olę). 4 pozostałe zajęcia są tylko na sali bez on-line
➡️ Z racji zaistniałej sytuacji, żeby każdy miał równy dostęp do zajęć osoby z Karnetem Open mogą codziennie korzystać z 1 zajęć Fitness (siłownia do woli). Żeby Wam wynagrodzić to tymczasowe utrudnienie dodajemy Wam bezpłatny dostęp do zajęć on-line :)
➡️ Zajęcia on-line od poniedziałku 8czerwca są płatne, miesięczny karnet on-line kosztuje 65 zł i będziecie mieć dostęp do ok 16 treningów przez miesiąc.
➡️ Karnet on-line można wykupić przez naszą stronę www.studio-fabryka.pl kto by miał kłopot śmiało piszcie pomożemy :) Możemy podać też nr konta w tytule piszcie swoje imię nazwisko lub nick z fb
➡️Zajęcia on-line będą prowadzone na grupie na fb. Po dokonaniu wpłaty od razu Was dodajemy do grupy. Gdybyśmy kogoś przeoczyli to prosimy o kontakt.
Macie pytania piszcie , dzwońcie odpowiemy na wszystko 😁