Obserwuj nas na Instagramie!

POTRZEBUJESZ POMOCY TRENERA?

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności // POTRZEBUJESZ POMOCY TRENERA?

POTRZEBUJESZ POMOCY TRENERA?

Uważnie, zapoznaj się z zasadami dotyczącymi opieki trenerskiej w klubie. Jeżeli nie wiecie w jaki sposób wykonywać ćwiczenia na siłowni, możecie wybrać jedną z czterech opcji, które dla Was przygotowaliśmy.
1. TRENING WPROWADZAJĄCY z trenerem, na który możecie się umówić przed przybyciem do klubu. Taki trening otrzymacie zupełnie za darmo zakupując pierwszy karnet na okres min. 1 miesiąca. Osoby wykupujące wstęp jednorazowy nie mogą liczyć na trening wprowadzający z trenerem.
2. TRENING PERSONALNY. Również wymaga wcześniejszego kontaktu w celu umówienia się z trenerem. Trening ten trwa ok 60min i w jego cenę wliczony jest wstęp na siłownię. Koszt 1 spotkania to 55zł. Przy większej ilości treningów udzielamy rabatów.
3. ZAJĘCIA GRUPOWE NA SIŁOWNI. Są zajęciami z trenerem Aleksandra Okoń i odbywają się według grafiku zajęć dostępnego na stronie www.studio-fabryka.pl. Zajęcia nie są dodatkowo płatne i są dla wszystkich osób z aktywnymi karnetami lub wykupionym wejściem jednorazowym.
4. WSPÓŁPRACA z Michałem Okoniem Mistrzem Polski w kulturystyce na wszystkich płaszczyznach związanych z kształtowaniem sylwetki (planowanie odżywiania i treningów oraz trening personaly w ramach konsultacji co 2 tygodnie) Koszt pierwszego miesiąca współpracy 150zł, kolejne miesiące 100zł. Cena nie obejmuje karnetu.
Zapraszamy do kontaktu, udzielimy więcej informacji. Do zobaczenia w klubie!