Aktualności

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności

 • BEZPŁATNE ZAJĘCIA FITNESS

  BEZPŁATNE ZAJĘCIA FITNESS

  Zapraszamy na cykl bezpłatnych zajęć Fitness. Z zajęć może skorzystać każdy. Nie wymagane są zapisy.

  Harmonogrgam:

  17 październik ŚRODA 20:00 STRONG

  18 październik CZWARTEK 20:00 SALSATION DLA POCZĄTKUJĄCYCH

  19 październik PIĄTEK 19:00 BRAZYLIJSKIE POŚLADKI 

 • Nowe zajęcia - FIT POWER

  Nowe zajęcia - FIT POWER

  Nowe zajęcia Fitness - FIT POWER  w CZWARTKI o 18:00

  FIT POWER - To niezwykle dynamiczne ćwiczenia, które pozwalają szybko spalić tkankę tłuszczową, poprawić kondycję i koordynację ruchową. Zajęcia charakteryzuje zmienne natężenie. Pomiędzy zestawy ćwiczeń o umiarkowanej intensywności wplatane są ćwiczenia wymagające znacznie większej intensywności od osoby trenującej. Tętno pracuje na wyższych obrotach, dzięki temu szybciej spalamy tkankę tłuszczową a nasz metabolizm znacznie przyspiesza. Trening kształtuje wszystkie partie ciała. Podczas zajęć wykorzystujemy zarówno obciążenie własnego ciała, jak również hantle, stepy , sztangi i kettle.

 • UWAGA ZAPISY! TRENINGI WPROWADZAJĄCE I PERSONALNE

  UWAGA ZAPISY! TRENINGI WPROWADZAJĄCE I PERSONALNE

  Uwaga, info dla naszych przyszłych klientów. Każdy nowy klubowicz, który zakupi karnet otrzymuje od nas trening wprowadzający z trenerem na siłowni gratis! Prosimy Was o wcześniejszy kontakt w celu umówienia się z trenerem na konkretny dzień i godzinę. Do zobaczenia w klubie!
  Ola - 660 682 270
  Michał - 534 284 386
  kontakt@studio-fabryka.pl

 • KARTY AKCEPTOWANE W KLUBIE

  KARTY AKCEPTOWANE W KLUBIE

  Przygotowaliśmy dla Was listę kart płatniczych i partnerskich akceptowanych przez Studio Sportów Sylwetkowych FABRYKA. Zapraszamy

 • FITNESS DLA POCZĄTKUJĄCYCH - PIŁKI

  FITNESS DLA POCZĄTKUJĄCYCH - PIŁKI

  PONIEDZIAŁKI 20:00

  To trening z użyciem dużych piłek fitness. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą rozpocząć swoja przygodę z fitnessem, powracających do ćwiczeń po dłuższej przerwie. Trening ten będzie doskonały dla osób z nadwagą, osób starszych oraz cierpiacych na bóle kręgosłupa. W treningu zawarte będą elementy Piltesu i Zdrowego Kręgosłupa. 

 • ZUMBA - nowa grupa OD PODSTAW!

  ZUMBA - nowa grupa OD PODSTAW!

  ZUMBA - NOWA GRUPA OD PODSTAW!

  PIERWSZE ZAJĘIA 19 września o 18:00! Zawsze chciałaś tego sprobować ale bałaś się , że nie dasz rady? Że wszyscy juz znają kroki a Ty będzie4sz czuła się zagubiona? To teraz masz szansę! Nie przegap jej :) Tworzymy zupelnie nową grupę specjalnie dla osób początkujących :) nowe proste kroki i choreografie stworzone specjalnie dla potzreb grupy. Latynoska muzyka, przyciemnione światła i disco kula dodaja klimatu i intymności. Dołacz do nas i odkryj trening , ktory jest zabawą :) Spal nawet do 700 kcal na jednym treningu! 

 • POTRZEBUJESZ POMOCY?

  POTRZEBUJESZ POMOCY?

  Osoby zdecydowane i planujące zmiany w swojej sylwetce zapraszamy do współpracy z zakresu planowania treningów i odżywiania do końca września po starych, bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy pasjonatami sportów sylwetkowych i siłowych oraz sportowcami z licznymi sukcesami.
  Zapraszamy do kontaktu

 • 15 sierpnia (środa) KLUB NIECZYNNY

  15 sierpnia (środa) KLUB NIECZYNNY

 • STRONG na boisku

  STRONG na boisku

  5 sierpnia (niedziela) o godz 18:00 zapraszamy wszystkich na zajęcia STRONG , które odbędą się na boisku Mechanika przy ul. Żwirki i Wigury . Wstęp na te zajęcia jest BEZPŁATNY! Zajęcia dla wszystkich bez względu na stopień wytrenowania. Trening poprowadzi licencjonowany instruktor Strong Aleksandra Okoń.

 • ZUMBA z Olą

  ZUMBA z Olą

  ZUMBA to połaczenie tańca i fitnessu. Latynoskie rytmy i proste kroki sprawiają, że Zumba to doskonała zabawa, dzięki czemu uczestnicy nawet nie zdają sobie sprawy jak intensywnie ćwiczą. Proste kroki sprawiają, że bawisz się juz od pierwszych zajęć. Podczas zajęć Zumba spalamy ogromne ilości kalorii do 700 na jaednych zajęciach! To Zumba właśnie przobraziła trening fitness w zabawę, dzięki czemu wciągnęło się w nią miliony ludzi na całym świecie, tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitness. 

  Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całość 

 • PROMOCYJNE KARNETY FITNESS!

  PROMOCYJNE KARNETY FITNESS!

  AKTYWNE LATO W FABRYCE! Karnet FITNESS 16 wejść/ 2 m-ce 110 zł! Trenuj więcej, płać mniej!