Polub nas na Facebook!
Obserwuj nas na Instagramie!

Aktualności

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności

 • FITNESS ON-LINE

  FITNESS ON-LINE

  Nie możesz przyjść do klubu? Trenuj z nami na żywo nie wychodząc z pokoju.

  Kochani, po przerwie technicznej, wracamy z zajęciami fitness on-line. Wykorzystaliśmy ten czas na wprowadzenie rozwiązań, które usprawnią i podniosą jakość naszych wirtualnych spotkań.
  Kliknij aby dowiedzieć się więcej
 • TRENING NA SIŁOWNI DLA KOBIET

  TRENING NA SIŁOWNI DLA KOBIET

  Wracamy do zajęć na Siłowni dla Kobiet! 

  Na tych zajęciach będziecie ćwiczyć na Siłowni pod okiem trener Oli. Nauczycie się trenować na Siłowni , na maszynach jak i z wolnym ciężarem ( sztangi, hantle) . Poznacie ćwiczenia kształtujące pośladki i uda. 

  Kliknij aby dowiedzieć się więcej

 • Zapraszamy do klubu od 28 maja! :D

  Zapraszamy do klubu od 28 maja! :D

  Wszystkich spragnionych aktywności zapraszamy 28 maja do klubu na treningi :)

 • KLUB NIECZYNNY

  KLUB NIECZYNNY

  Ponoć trudne sytuacje i niepowodzenia stanowią drogę do celu i uodporniają pod każdym względem. Jeśli to prawda to wkrótce wszyscy będziemy odporni na wszystko. Niestety, po raz 3-ci jesteśmy zmuszeni zamknąć klub od 28.12.2020 r. Oczywiście Wasze karnety zostaną automatycznie zamrożone. Jednocześnie zapraszamy Was na treningi fitness on-line. Na naszym FP znajdziecie również przykładowe treningi, które możecie robić w domu.

 • W PAKIECIE TANIEJ

  W PAKIECIE TANIEJ

   

  Mam dla Was pakiet, który przy odpowiednim zaangażowaniu pozwoli Wam zrobić formę życia, a może zwiększyć masę mięśniową. To zależy od Was. Po Waszej stronie pozostaje jedynie pracować, trzymać się planu i cieszyć się razem ze mną waszymi wynikami.
  <kliknij w zdjęcie aby poznać szczegóły>

   

 • BEZPŁATNY TRENING WPROWADZAJĄCY

  BEZPŁATNY TRENING WPROWADZAJĄCY

  Nigdy nie trenowaliście na siłowni? Chcecie zacząć tą wyjątkową aktywność? Pamiętajcie, że po zakupie pierwszego karnetu na okres min 1 miesiąca na siłownię lub karnetu 8 wejść. Otrzymacie od nas bezpłatny trening wprowadzający z trenerem. Napisz lub zadzwoń do nas i umów się na taki trening.

 • MODELOWANIE POŚLADKÓW - warsztaty

  MODELOWANIE POŚLADKÓW - warsztaty

  Już 4 października( niedziela) godz 14:00-16:00 kolejna edycja warsztatów z Modelowania Pośladków :) Będzie to warszat treningowy , na którym nauczymy się jak prawidłowo trenować pośladki, techniki poszczególnych ćwiczeń, jak trenować aby nie rozbudować ud i nie obciążać pleców. 
  (kliknij na zdjęcie aby poznać szczegóły)

 • FITNESS ON-LINE

  FITNESS ON-LINE

  Już we wrześniu zapraszamy na zajęcia FITNESS ON-LINE na żywo! Ćwiczysz bez wychodzenia z domu tak jakbyś była z nami na sali gdyż treningi będą odbywały się na żywo co jeszcze bardziej będzie Cie motywować :) Treningi będą odbywały się 4 x w tygodniu, w miesiącu będzie ich ok 16  :) Transmisje zajęć będą odbywały się na zamkniętej grupie na fb. Miesięczny karnet na zajęcia on-line kosztuje 65 zł. Masz pytania dzwoń 660 682 270 . Do zobaczenia w klubie i w domu :) 

 • ZAPRASZAMY!

  ZAPRASZAMY!

  Zapraszamy do współpracy:
  - siłownia
  - fitness (w klubie oraz on-line)
  - współpraca on-line (planowanie treningów, suplementacji i odżywiania)
  - treningi personalne
  - diety
  Ewentualne pytania prosimy kierować za pomocą zakładki kontakt.

 • 11.06 TRENUJEMY BEZ ZMIAN

  11.06 TRENUJEMY BEZ ZMIAN

  W czwartek 11.06 klub będzie działał bez zmian. 

  Siłownia 9:00-21:00

  Zajęcia fitness:

  18:00 - Pilates 

  19:30 - Stepy

  Zapraszamy

 • Zajęcia Fitness- WSZYSTKIE ZAJĘCIA NA ZAPISY

  Zajęcia Fitness- WSZYSTKIE ZAJĘCIA NA ZAPISY

  Przedstawiamy Wam wstępny grafik Fitness. Zajęcia ruszają od 8 czerwca.Jeżeli zajdzie potrzeba to dodamy /lub zmniejszymy ilość zajęć. Poniżej opisujemy ważne informacje więc bardzo prosimy się z nimi zapoznać :)

  ➡️WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ NA ZAPISY (te na sali) ! TYLKO po nr tel/sms 660682270.
  ➡️Nie zapisujemy przez messenger
  ➡️Zapisy lub odwołanie rezerwacji od 9:00 - 16:00.
  ➡️Można zapisywać się na cały tydzień treningów, nie zapisujemy na 2, 3 tyg do przodu.
  ➡️Jak widzicie na grafiku równocześnie z zajęciami na sali będą zajęcia on-line, będą to 4 takie zajęcia (bez obaw widać będzie Olę). 4 pozostałe zajęcia są tylko na sali bez on-line
  ➡️ Z racji zaistniałej sytuacji, żeby każdy miał równy dostęp do zajęć osoby z Karnetem Open mogą codziennie korzystać z 1 zajęć Fitness (siłownia do woli). Żeby Wam wynagrodzić to tymczasowe utrudnienie dodajemy Wam bezpłatny dostęp do zajęć on-line :)
  ➡️ Zajęcia on-line od poniedziałku 8czerwca są płatne, miesięczny karnet on-line kosztuje 65 zł i będziecie mieć dostęp do ok 16 treningów przez miesiąc.
  ➡️ Karnet on-line można wykupić przez naszą stronę www.studio-fabryka.pl kto by miał kłopot śmiało piszcie pomożemy :) Możemy podać też nr konta w tytule piszcie swoje imię nazwisko lub nick z fb
  ➡️Zajęcia on-line będą prowadzone na grupie na fb. Po dokonaniu wpłaty od razu Was dodajemy do grupy. Gdybyśmy kogoś przeoczyli to prosimy o kontakt.
  Macie pytania piszcie , dzwońcie odpowiemy na wszystko 😁