Obserwuj nas na Instagramie!

Aktualności

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności

 • KLUB NIECZYNNY

  KLUB NIECZYNNY

  Ponoć trudne sytuacje i niepowodzenia stanowią drogę do celu i uodporniają pod każdym względem. Jeśli to prawda to wkrótce wszyscy będziemy odporni na wszystko. Niestety, po raz 3-ci jesteśmy zmuszeni zamknąć klub od 28.12.2020 r. Oczywiście Wasze karnety zostaną automatycznie zamrożone. Jednocześnie zapraszamy Was na treningi fitness on-line. Na naszym FP znajdziecie również przykładowe treningi, które możecie robić w domu.

 • W PAKIECIE TANIEJ

  W PAKIECIE TANIEJ

   

  Mam dla Was pakiet, który przy odpowiednim zaangażowaniu pozwoli Wam zrobić formę życia, a może zwiększyć masę mięśniową. To zależy od Was. Po Waszej stronie pozostaje jedynie pracować, trzymać się planu i cieszyć się razem ze mną waszymi wynikami.
  <kliknij w zdjęcie aby poznać szczegóły>

   

 • BEZPŁATNY TRENING WPROWADZAJĄCY

  BEZPŁATNY TRENING WPROWADZAJĄCY

  Nigdy nie trenowaliście na siłowni? Chcecie zacząć tą wyjątkową aktywność? Pamiętajcie, że po zakupie pierwszego karnetu na okres min 1 miesiąca na siłownię lub karnetu 8 wejść. Otrzymacie od nas bezpłatny trening wprowadzający z trenerem. Napisz lub zadzwoń do nas i umów się na taki trening.

 • MODELOWANIE POŚLADKÓW - warsztaty

  MODELOWANIE POŚLADKÓW - warsztaty

  Już 4 października( niedziela) godz 14:00-16:00 kolejna edycja warsztatów z Modelowania Pośladków :) Będzie to warszat treningowy , na którym nauczymy się jak prawidłowo trenować pośladki, techniki poszczególnych ćwiczeń, jak trenować aby nie rozbudować ud i nie obciążać pleców. 
  (kliknij na zdjęcie aby poznać szczegóły)

 • FITNESS ON-LINE

  FITNESS ON-LINE

  Już we wrześniu zapraszamy na zajęcia FITNESS ON-LINE na żywo! Ćwiczysz bez wychodzenia z domu tak jakbyś była z nami na sali gdyż treningi będą odbywały się na żywo co jeszcze bardziej będzie Cie motywować :) Treningi będą odbywały się 4 x w tygodniu, w miesiącu będzie ich ok 16  :) Transmisje zajęć będą odbywały się na zamkniętej grupie na fb. Miesięczny karnet na zajęcia on-line kosztuje 65 zł. Masz pytania dzwoń 660 682 270 . Do zobaczenia w klubie i w domu :) 

 • ZAPRASZAMY!

  ZAPRASZAMY!

  Zapraszamy do współpracy:
  - siłownia
  - fitness (w klubie oraz on-line)
  - współpraca on-line (planowanie treningów, suplementacji i odżywiania)
  - treningi personalne
  - diety
  Ewentualne pytania prosimy kierować za pomocą zakładki kontakt.

 • 11.06 TRENUJEMY BEZ ZMIAN

  11.06 TRENUJEMY BEZ ZMIAN

  W czwartek 11.06 klub będzie działał bez zmian. 

  Siłownia 9:00-21:00

  Zajęcia fitness:

  18:00 - Pilates 

  19:30 - Stepy

  Zapraszamy

 • Zajęcia Fitness- WSZYSTKIE ZAJĘCIA NA ZAPISY

  Zajęcia Fitness- WSZYSTKIE ZAJĘCIA NA ZAPISY

  Przedstawiamy Wam wstępny grafik Fitness. Zajęcia ruszają od 8 czerwca.Jeżeli zajdzie potrzeba to dodamy /lub zmniejszymy ilość zajęć. Poniżej opisujemy ważne informacje więc bardzo prosimy się z nimi zapoznać :)

  ➡️WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ NA ZAPISY (te na sali) ! TYLKO po nr tel/sms 660682270.
  ➡️Nie zapisujemy przez messenger
  ➡️Zapisy lub odwołanie rezerwacji od 9:00 - 16:00.
  ➡️Można zapisywać się na cały tydzień treningów, nie zapisujemy na 2, 3 tyg do przodu.
  ➡️Jak widzicie na grafiku równocześnie z zajęciami na sali będą zajęcia on-line, będą to 4 takie zajęcia (bez obaw widać będzie Olę). 4 pozostałe zajęcia są tylko na sali bez on-line
  ➡️ Z racji zaistniałej sytuacji, żeby każdy miał równy dostęp do zajęć osoby z Karnetem Open mogą codziennie korzystać z 1 zajęć Fitness (siłownia do woli). Żeby Wam wynagrodzić to tymczasowe utrudnienie dodajemy Wam bezpłatny dostęp do zajęć on-line :)
  ➡️ Zajęcia on-line od poniedziałku 8czerwca są płatne, miesięczny karnet on-line kosztuje 65 zł i będziecie mieć dostęp do ok 16 treningów przez miesiąc.
  ➡️ Karnet on-line można wykupić przez naszą stronę www.studio-fabryka.pl kto by miał kłopot śmiało piszcie pomożemy :) Możemy podać też nr konta w tytule piszcie swoje imię nazwisko lub nick z fb
  ➡️Zajęcia on-line będą prowadzone na grupie na fb. Po dokonaniu wpłaty od razu Was dodajemy do grupy. Gdybyśmy kogoś przeoczyli to prosimy o kontakt.
  Macie pytania piszcie , dzwońcie odpowiemy na wszystko 😁

 • 6 czerwca OTWIERAMY!

  6 czerwca OTWIERAMY!

  Witajcie kochani :) 
  Zapraszamy Was do klubu już w najbliższą sobotę 6 czerwca w godzinach 10:00-16:00. 
  Dziękujemy Wam za wsparcie w ostatnich miesiącach. Za dobre słowo i wszelką pomoc . Dziękujemy za pytania o zasady w jakich będą odbywały się treningi. Zapewniamy Was , że przygotowaliśmy FABRYKĘ do ponownego otwarcia zgodnie z wytycznymi Ministerstwa i GIS.
  (kliknij w grafikę aby poznać szczegóły)

 • ZAJĘCIA FITNESS ON -LINE

  ZAJĘCIA FITNESS ON -LINE

  Zapraszamy serdecznie wszystkich na zajęcia Fitness On-Line. Dołacz do grupy na fb "Taniec i Fitness z Olą" i trenuj na żywo bez wychodzenia z domu. Pełen grafik w zakładce "Grafik zajęć fitness"

 • UWAGA!

  UWAGA!

  Drodzy klubowicze, pakerzy, pakerki, fitneski, kulturyści w kształcie chałki. Analizując obecną sytuację, która w sposób bezpośredni przekłada się na frekwencję osób trenujących oraz zwykłą troskę o nas wszystkich. Jesteśmy zmuszeni zamknąć klub od 13 marca do odwołania.

  <kliknij na zdjęcie aby przeczytać całość>