Aktualności

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności

 • WAKACYJNA PROMOCJA NA KARNETY

  WAKACYJNA PROMOCJA NA KARNETY

  To już u nas tradycja, więc jak co roku ruszamy ze sprzedażą wakacyjnych karnetów. Przedstawiamy Wam trzy wakacyjne warianty do wyboru:

  1. Miesięczny karnet na SIŁOWNIĘ bez ograniczeń DLA UCZNIÓW do 19 roku życia z ważną legitymacją - 50 zł
  2. Karnet 16 wejść na FITNESS/SIŁOWNIĘ  ważny 2 MIESIĄCE - 120zł.
  3. Karnet na SIŁOWNIĘ bez ograniczeń na okres 2 MIESIĘCY - 130zł

  *Wszystkie promocyjne karnety są karnetami bez możliwości zamrożenia.

  *Promoja trwa do końca lipca.

 • SALSATION® w Fabryce

  SALSATION® w Fabryce

  Lubisz tańczyć i to właśnie ta forma aktywności sprawia, że chce Ci się żyć? Szukasz zajęć podczas których porządnie się zmęczysz, wzmocnisz ciało i nauczysz tańczyć? Tego wszystkiego możesz spodziewać się właśnie na Salsation!  Połączenie treningu funkcjonalnego z tańcem daje niesamowite rezultaty a muzyka zupełnie inna niż znacie powoduje ciarki na ciele. Każda piosenka to opowieść, którą uczestnicy zajęć pokazuja poprzez ruch i emocje jakie niesie dany utwór.
  Dlaczego właściwie „Salsation”? Czy to fitness w klimacie salsy? Nie do końca. Słowo „salsa” w nazwie odnosi się nie do stylu, ale do… hiszpańskiego sosu. Sosu, który ma znaczyć mieszankę kultur, rytmów, stylów. Więc znajdziemy tu salsę, ale nie tylko, również reggaeton, dancehall, cumbie, afro i wiele, wiele innych stylów tańca. Drugi człon nazwy to „sensation” – uczucie. Czyli skupiamy się na muzykalności, ekspresji lirycznej, „czuciu” naszego ciała. Muzykalność pozwala nam wykorzystać wszystkie elementy muzyki do której tańczymy, żebyśmy pokazali naszym ciałem każdy beat, każde zatrzymanie, każde płynne przejście. Ekspresja liryczna natomiast wpływa, że świetnie się tym bawimy, tańczymy bowiem… to co nam zaśpiewają. Kroki choreografii układane są tak, aby pasowały do tekstu piosenki. Czy to brzmi fajnie?
  Przyjdź spróbuj nie pożałujesz zakochasz się w tym :)

 • GRAFIK FITNESS I GODZINY OTWARCIA SIŁOWNI W ŚWIETA

  GRAFIK FITNESS I GODZINY OTWARCIA SIŁOWNI W ŚWIETA

  W Sobotę zajęcia grupowe - ODWOŁANE! 

 • KARNET OPEN bez ograniczeń SIŁOWNIA + FITNESS

  KARNET OPEN bez ograniczeń SIŁOWNIA + FITNESS

  Jesteś osobą bardzo aktywną ten karnet jest dla Ciebie! Bez ograniczeń korzystasz zwszystkich zajęć FITNESS  i SIŁOWNI przez okres 1 m-ca 7 dni w tygodniu! Osoby rozpoczynające treningi na Siłowni mają możliwośc umówienia się na pierwszy bezpłatny trening wprowadzący. z trenerem. Cena 99 zł / 89 zł (uczniowie, studenci z ważną legitymacją). Zapraszamy :) 

 • NOWE ZAJĘCIA FITNESS! FIT SYLWETKA z Mini Band

  NOWE ZAJĘCIA FITNESS! FIT SYLWETKA z Mini Band

  Już od kwietnia w każdy Poniedziałek o 20:00 zapraszamy na nowe zajęcia Fitness - FIT SYLWETKA z Mini Band. Jest to trening całego ciała  z wykorzystaniem gum Mini Band. Dzięki tym niepozornym gumom będziemy doskonale wzmacniać i modelować każdą część naszego ciała.Ćwiczenia z gumami sprawiają, że podczas treningu nasze mięśnie są stale napiete, dzięki czemu aktywują mięśnie całego ciała, dokonale je ujędrniając i wzmacniając. Stałe napiecie mięśni całego ciała podczas ćwiczeń powoduje szybsze spalanie spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki tym zajęciom ujędrnisz i wymodelujesz mięśnie pośladków, ramion i ud, nie zabraknie również ćwiczen na mięśnie brzucha. Trening zakończony jest relaksującym strechingiem. 

 • PRZEMO 4 MIEJSE NA DEBIUTACH PZKFiTS 2019

  PRZEMO 4 MIEJSE NA DEBIUTACH PZKFiTS 2019

  Przemysław Joniec 4 miejsce na 21 zawodników na Debiutach PZKFiTS w mega dobrze obsadzonej kategorii Kulturystyki klasycznej powyżej 180cm. Pierwsze koty za płoty. Kolejny start za 3 tygodnie. Pracujemy dalej wraz z trenerem Michałem Okoniem. Trzymajcie fason i do zobaczenia na treningach w Studio Sportów Sylwetkowych FABRYKA

 • DZIEŃ BABECZKI w FABRYCE

  DZIEŃ BABECZKI w FABRYCE

  8 MARCA zapraszamy wszystkie nasze Panie do wspólnego świetowania Dnia Kobiet. W tym dniu wejście do klubu jest bezpłatne dla wszystkich Pań. Zapraszamy na treningi na Siłowni oraz specjalnie na ten dzień przygotowanego Słodkiego Maratonu Fitness :D nie zabraknie niespodzianek. Będzie słodko, wesoło , kolorowo :) 

 • POTRZEBUJESZ POMOCY TRENERA?

  POTRZEBUJESZ POMOCY TRENERA?

  Uważnie, zapoznaj się z zasadami dotyczącymi opieki trenerskiej w klubie. Jeżeli nie wiecie w jaki sposób wykonywać ćwiczenia na siłowni, możecie wybrać jedną z czterech opcji, które dla Was przygotowaliśmy.

  (kliknij aby poznać szczegóły)

 • TRENINGI NA SIŁOWNI DLA KOBIET

  TRENINGI NA SIŁOWNI DLA KOBIET

  Zapraszamy na grupowe treningi dla kobiet na Siłowni

  Wtorki i Soboty - UDA i POŚLADKI

  Czwartki - PLECY, RAMIONA i BRZUCH 

  Treningi będą ukierunkowane na partie, na których najbardziej nam zależy: modelowanie pośladków, jędrne ramiona, płaski brzuch i szczupłe uda. Poznacie nowe ćwiczenia i będziecie mieć pewność, że te ćwiczenia wykonujecie prawidłowo. Treningi będą odbywały się pod okiem instruktor Oli. Wszystko w ramach karnetu na siłownię ,fitness, lub wejściówki. Bez zapisów, bez dopłat. 

 • GODZINY OTWARCIA KLUBU W ŚWIĘTA!

  GODZINY OTWARCIA KLUBU W ŚWIĘTA!

  Godziny otwarcia klubu i grafik zajęć FITNESS w okresie świątecznym. Nie zwalniamy tempa. Zapraszamy

 • PROMOCJA ŚWIĄTECZNA!

  PROMOCJA ŚWIĄTECZNA!

  Przygotowaliśmy dla Was dwie świąteczne akcje promocyjne. Pierwsza z nich to rabat na zakup wszystkich suplementów diety. Od 15 grudnia do końca roku wszystkie suplementy diety zakupicie u nas z rabatem 15%. Bez limitu, rabat będzie naliczany również do jednego shota przedtreningówki :) Z promocji wyłączone są jedynie napoje. Zapraszamy