Obserwuj nas na Instagramie!

Grafik zajęć

Jesteś tutaj: Strona główna // Grafik zajęć

 

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek  
10:00  

SIŁOWNIA UDA I POŚLADKI

Zapisy!

 

SIŁOWNIA 

PLECY RAMIONA I BRZUCH 

zapisy!

   
14:30          

SIŁOWNIA

UDA I POŚLADKI   Zapisy!

18:00

BRZUCH UDA POŚLADKI

PILATES STRECH & RELAX - zapisy!

 

FIT PIŁKI

 

STEPY

zapisy!

 
19:00

STRONG

dla poczatkujacych 

zapisy!

PUPOMANIA STEP

zapisy!

BIKINI FITNESS

KETTLE + STEPY 

SILNA I SEXY 

 

 20:00

PILATES STRECH & RELAX - zapisy!

SALSATION®

STRONG

 

SALSATION®  DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 

 

 
 • BRZUCH UDA POŚLADKI

  Jeśli walczysz z cellulitem i chcesz poprawić kształt i jędrność dolnych partii ciała, ten trening jest dla Ciebie. To wzmacniająco-kształtujący kompleksowy zestaw ćwiczeń fitness obejmujący głównie dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki, ponadto przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra jest sprężysta i elastyczna.

 • TURBO SPALANIE

  to dynamiczne, intensywne zajęcia ukierunkowane na spalenie dużej liczby kalorii i poprawienie wydolności. Trening składa się z układów choreograficznych o zmiennej intensywności co powoduje podkręcenie metabolizmu i spalanie tłuszczu jeszcze po zakończonym treningu. Na koniec wykonywane są ćwiczenia na mięśnie brzucha oraz streching.

 • PUPOMANIA STEP

  Jest to trening wzmacniający i kształtujący dolne partie ciała, ze szczególnym naciskiem na uda i pośladki. Są to zajęcia na stepach z wykorzystaniem podstawowych kroków. Duża ilość powtórzeń danego ćwiczenia sprawia, że trening jest intensywny, a efekty są szybko widoczne. Do treningu wykorzystujemy rownież taśmy i hantle, co pozwala na jeszcze bardziej intensywny trening tych partii ciała.

 • KETTLE + STEPY

  będą to zajęcia wzmacniające i kształtujące całe ciało. Użycie stepów dodatkowo pozwala na spalenie dużej ilości kalorii oraz na wymodelowanie ud i pośladków. W zajęciach będą wykorzystywane również odważniki Kettlebells, które pozwalają harmonijnie kształtować figurę, przy jednoczesnej poprawie siły i wytrzymałości.

 • FIT PIŁKI + PŁASKI BRZUCH

  to trening wzmacniający całe ciało z wykorzystaniem dużych piłek. Podczas tego treningu bardzo mocno pracują mieśnie głebokie brzucha i korpusu. Udział w tego typu zajęciach daje poprawia wygląd całej sylwetki, ujędrnia mięśnie i likwiduje bóle kręgosłupa. Jeżeli prowadzisz siedzący tryb życia, dużo czasu spędzasz przy biurku, dokuczają Ci bóle pleców, koniecznie powinieneś ćwiczyc z piłką. Podczas tych zajęć będzie bardzo dużo ćwiczeń na mięśnie brzucha i talii.

 • ZUMBA ® FITNESS

  to zainspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i fitnessu. Jest nowoczesnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w dobre samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka tworzą niesamowitą atmosferę. Latynoskie rytmy, zabawa od pierwszych zajęć i setki spalonych kalorii.

 • RZEŹBA CIAŁA

  to zajęcia, które łączą w sobie ćwiczenia aerobowe ze wzmacniającymi ćwiczeniami na wszystkie partie ciała. To idealna metoda na spalenie zalegającego tłuszczu oraz ujędrnienie wszystkich partii naszego ciała. Podczas zajęć stosowany jest różnego rodzaju sprzęt taki jak taśmy, hantle, które podnoszą dodatkowo intensywność wykonywanych ćwiczeń.

 • ZUMBA ® KIDS (Zumba dla dzieci)

  to taniec (hip-hop, reggaeton, salsa, samba, merengue, samba i inne), fitness i zabawa. Porywająca muzyka, proste kroki i niebanalne ruchy wyzwalają radość i entuzjazm. Podczas zajęć dzieci uczą się poczucia rytmu, estetyki ruchu i koordynacji, mogą wyładować nadmiar energii w przyjemny sposób oraz budować świadomość zdrowego stylu życia. Zumba® Kids to przede wszystkim dobra zabawa, której nie zabraknie na zajęciach. Podział na grupy: ZUMBA ® KIDS 8-12lat (45 min) i ZUMBA ® KIDS JR. 4-7lat (30-40 min)

 • BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

  trening dla każdego bez względu na stopień wytrenowania. To specjalnie opracowany program treningowy angażujący trzy obszary mięśnia pośladkowego. Dzięki regularnym ćwiczeniom pośladki będą kształtne, krągłe i jędrne bez nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. W treningu nie zabraknie ćwiczeń na mięśnie ud i brzucha.

 • SILNA I SEXY

  taką chce być każda kobieta. Nie chuda i wiotka ale też nie nadmiernie umięśniona. Każda kobieta pragnie aby jej ciało było jędrne, silne bez cellulitu i tkanki tłuszczowej. Ten właśnie trening pozwoli aby Twoje ciało takim się stało! 

 • RUNMAGEDDON TRENING

  to trening mający na celu rozwinięcie siły i wytrzymałości, poprawienie ogólnej sprawności oraz przygotowanie do ekstremalnego biegu z przeszkodami. Trening będzie wszechstronny i różnorodny, wykorzystamy do niego liny TRX, kettle, sztangi, stepy.. Podejmij wyzwanie i spal mnóstwo kalorii nawet do 700 na jednym treningu!

 • SALSATION ® 

  Taniec połączony z fitnessem jeszcze NIGDY NIE SMAKOWAŁ TAK DOBRZE!! Na Salsation nie tylko ruszasz się w rytm muzyki ale wykonujesz ćwiczenia fitness, wykorzystując elementy treningu funkcjonalnego. Jednocześnie skuteczny i zdrowy sposób na poprawę sylwetki i kondycji. Nabierzesz płynności w tańcu, dowiesz się co i jak robić, by tańczyć ładnie. Wspaniale się bawisz, gdyż zajęcia mają formę bardzo lekką, przyjemną i niesamowicie zabawową!