Grafik zajęć

Jesteś tutaj: Strona główna // Grafik zajęć

Drukuj grafik zajęć

 

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00  

ZUMBA KIDS (4-8 lat)

ZAPISY!!!

     
16:30  

 

 

 

ZUMBA DLA MŁODZIEŻY

(9-13 lat)

ZAPISY!!!

 
18:15  
   

TABATA + SZTANGI

18:30

BRZUCH UDA POŚLADKI

TURBO SPALANIE RZEŹBA CIAŁA

PUPOMANIA STEP

 

 20:00

ZUMBA®

SALSATION®

ZUMBA®

 

SALSATION®

 
 • BRZUCH UDA POŚLADKI

  jeśli walczysz z cellulitem i chcesz poprawić kształt i jędrność dolnych partii ciała, ten trening jest dla Ciebie. To wzmacniająco-kształtujący kompleksowy zestaw ćwiczeń fitness obejmujący głównie dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki, ponadto przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra jest sprężysta i elastyczna.

 • TURBO SPALANIE

  to dynamiczne, intensywne zajęcia ukierunkowane na spalenie dużej liczby kalorii i poprawienie wydolności. Trening składa się z układów choreograficznych o zmiennej intensywności co powoduje podkręcenie metabolizmu i spalanie tłuszczu jeszcze po zakończonym treningu. Na koniec wykonywane są ćwiczenia na mięśnie brzucha oraz streching.

 • TABATA + PŁASKI BRZUCH

  to intensywny trening interwałowy, w którym cwiczymy z maksymalna intensywnością przez 20 sek. i przez 10 sek odpoczywamy. Tabata to skuteczna broń w walce o smukłą sylwetkę. Zaleta tego treningu jest to , ze spalamy kalorie jeszcze po jego zakończeniu ponieważ poziom przemiany materii jest znacznie podwyzszony. Do treningu wykorzystujemy róznego rodzaju sprzęt Kettle, stepy, Hantle, piłki. Pod koniec treningu wykonujemy intensywne ćwiczenia modelujące mięśnie brzucha, talii i grzbietu. Trening zakończony jest strechingiem.

 • PUPOMANIA STEP

  Jest to trening wzmacniający i kształtujący dolne partie ciała, ze szczególnym naciskiem na uda i pośladki. Są to zajęcia na stepach z wykorzystaniem podstawowych kroków. Duża ilość powtórzeń danego ćwiczenia sprawia, że trening jest intensywny, a efekty są szybko widoczne. Do treningu wykorzystujemy rownież taśmy i hantle, co pozwala na jeszcze bardziej intensywny trening tych partii ciała.

 • ZUMBA ® FITNESS

  to zainspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i fitnessu. Jest nowoczesnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w dobre samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka tworzą niesamowitą atmosferę. Latynoskie rytmy, zabawa od pierwszych zajęć i setki spalonych kalorii.

 • AEROBOXING

  To energetyczny intensywny trening łączący elementy sztuk walki ( boks, kickboxing, karate) z fitnessem. Podczas tych zajęć nie zabraknie ciosów, kopnięć, uników i podskoków. Na Aeroboxingu rozładujesz energię, poprawisz kondycję, ukształtujesz i ujędrnisz ciało.

 • RZEŹBA CIAŁA

  to zajęcia, które łączą w sobie ćwiczenia aerobowe ze wzmacniającymi ćwiczeniami na wszystkie partie ciała. To idealna metoda na spalenie zalegającego tłuszczu oraz ujędrnienie wszystkich partii naszego ciała. Podczas zajęć stosowany jest różnego rodzaju sprzęt taki jak taśmy, hantle, które podnoszą dodatkowo intensywność wykonywanych ćwiczeń.

 • ZUMBA ® KIDS (Zumba dla dzieci)

  to taniec (hip-hop, reggaeton, salsa, samba, merengue, samba i inne), fitness i zabawa. Porywająca muzyka, proste kroki i niebanalne ruchy wyzwalają radość i entuzjazm. Podczas zajęć dzieci uczą się poczucia rytmu, estetyki ruchu i koordynacji, mogą wyładować nadmiar energii w przyjemny sposób oraz budować świadomość zdrowego stylu życia. Zumba® Kids to przede wszystkim dobra zabawa, której nie zabraknie na zajęciach. Podział na grupy: ZUMBA ® KIDS 8-12lat (45 min) i ZUMBA ® KIDS JR. 4-7lat (30-40 min)

 • SZTANGI (MAGIC BAR)

  to zajęcia z użyciem specjalnych sztang i stepów. Te wyjątkowe zajęcia wspaniale rzeźbią ciało, spalają tkankę tłuszczową, ujędrniają i poprawiają wydolność, a spalanie kalorii trwa jeszcze do 12 godz po zakończonym wysiłku! Bardzo duża ilość powtórzeń powoduje zarysowanie mięśni oraz spalanie tłuszczu. Są to zajęcia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn nie ma tu skomplikowanej choreografii więc odnajdzie się tu nawet ktoś bez poczucia rytmu i koordynacji. Rytm treningu wyznacza energetyczna muzyka, a efektem jest wysportowana sylwetka z pięknie zarysowanym kształtem ramion, ud, pośladków i brzucha.

 • BIKINI FITNESS

  to zajęcia grupowe, których celem jest przygotowanie naszego ciała do spotkania ze słońcem, czyli wyjścia bez kompleksów na plażę w bikini. Nie czekaj do ostatniej chwili. Już teraz jest dobry czas żeby podjąć walkę o ciało o jakim marzysz. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy program, w którym skupimy się na tych częściach ciała jak brzuch, pośladki, uda, ramiona. Podczas treningu będziemy wykonywać ćwiczenia kształtujące oraz ćwiczenia aerobowe. Takie połączenie szybko ujędrni ciało i przyczyni się do redukcji tkanki tłuszczowej. Do treningu BIKINI FITNESS będziemy wykorzystywać różnego rodzaju sprzęty i akcesoria jak stepy, hantle, piłki czy taśmy.

 • STEP & PŁASKI BRZUCH

  to zajęcia grupowe składające się z dwóch części.Pierwsza część to 30 min ćwiczeń wzmacniających całe ciało w kombinacji kroków podstawowych na stepie. Zajęcia te doskonale kształtują i modelują sylwetkę. Doskonały spalacz tłuszczu. Druga część zajęć obejmuje ćwiczenia angażujące mięśnie brzucha, talii i pleców. Do treningu oprócz stepów będą używane hantle, kettle i taśmy. Podczas tych zajęć spalisz mnóstwo kalorii popracujesz nad wyrzeźbieniem wszystkich partii ciała ze szczególnym naciskiem na okolice talii.

 • SALSATION ® dance workout

  Taniec połączony z fitnessem jeszcze NIGDY NIE SMAKOWAŁ TAK DOBRZE!! Na Salsation nie tylko ruszasz się w rytm muzyki ale wykonujesz ćwiczenia fitness, wykorzystując elementy treningu funkcjonalnego. Jednocześnie skuteczny i zdrowy sposób na poprawę sylwetki i kondycji. Nabierzesz płynności w tańcu, dowiesz się co i jak robić, by tańczyć ładnie. Wspaniale się bawisz, gdyż zajęcia mają formę bardzo lekką, przyjemną i niesamowicie zabawową!